KURATORIŲ ATRANKA PRASIDEDA!

Published by Domantas on

KURATORIŲ ATRANKA PRASIDEDA!

Kiekvienais metais kolegiją papildo nauji studentai, o jų studijų kelias dažnai prasideda visai ne rugsėjo 1-ąją, o jau tuomet, kai dar būdamas abiturientu pradeda ieškoti aukštosios mokyklos, kurioje norėtų studijuoti. Tikriausiai kiekvienas iš mūsų prisimename kiek daug emocijų ir klausimų sukelia šis pasirinkimas, galimybių yra be galo daug, o atrasti tinkamus atsakymus – sudėtinga. 

Kas geriau žino ir supranta apie studijas, nei pats studentas? Studentai gali pasidalinti savo patirtimi, papasakoti, kaip atrodo jų studijuojamas dalykas ir atsakyti į visus kilusius klausimus. Būtent todėl patys studentai ir pasitinka pirmakursius jau nuo tada, kai šie tik pradeda domėtis studijomis VTDK ir lydi juos studijų pradžioje.  ,,Prisiminus, kaip viskas buvo neaišku pačiam, buvo malonu tapti žmogumi, kuris visada duos atsakymą į rūpimus klausimus pirmakursiams”, – dalinasi buvęs EA21D-1 grupės kuratorius Klaidas Šauklys

Neretai užmegztas ryšys tarp pirmakursių ir kuratorių išlieka dar ilgai, tai puiku galimybė praplėsti savo draugų ratą. Grafinio dizaino studentei ir kuratorei Rūtai Norvydaitai būtent taip ir nutiko –  ,,Kuruoju dvi grupes ir su abiem palaikome glaudų ir labai draugišką ryšį. Pačioje pradžioje, kai tekdavo viską aiškinti, susidraugavome, dėl to kartas nuo karto susirašome, kaip kam sekasi, kokios istorijos įvyko per paskaitas. Visada įdomu pasižiūrėti kaip sekasi jauniesiems studentams, kurie dar nepatyrė to, ką patyrei tu. Praplėčiau savo pažinčių ratą, kartais išgyvendavau tuos pačius momentus dar kartą – darbų peržiūros, pasiruošimas egzaminams. Toks jausmas, kad pačiai tekdavo vėl į tuos pačius egzaminus laikyti.” 

Manai, kad ir tu norėtum būti vienas iš studentų, kuris prisidės prie pirmakursių kelionės mūsų aukštojoje mokykloje? Turi puikią progą, tai gali padaryti jau dabar!  Pildyk registracijos anketą, mes su tavimi susisieksime ir perduosime visą reikalingą informaciją!

Registracijos anketą galite rasti čia.

Categories: 2023-05-09Naujienos