PIRMAKURSIŲ STOVYKLA: NE TIK BENDRUOMENIŠKUMO SKATINIMAS, BET IR DĖMESYS AKADEMINIAMS KLAUSIMAMS

Published by Domantas on

Rugpjūčio 19-21 dienomis pirmakursiai susitiko VTDK SA organizuotoje stovykloje “Palydėk Saulę, pasitik Mėnulį”. Šiais metais dėmesys skirtas ne tik bendruomeniškumui, bet ir pirmakursiams aktualiems akademiniams klausimams.

Veiklos skatinančios bendruomeniškumą

Stovyklos metu pirmakursiai dalyvavo įvairiose veiklose: dalyvavo žygyje, orientacinėse bei komandinėse varžytuvėse. Be to, jie atliko užduotis, susijusias su kolegijoje esančiais fakultetais: kiekvienas pirmakursis išbandė savo gabumus tapant, statant makaronų tiltą ir jungiant elektronines schemas. Kiekvieną vakarą lydėjo šilti pokalbiai prie laužo.

Susipažinimas su VTDK studentų atstovybe ir svarbiausia informacija

Tarp aktyvių veiklų pirmakursiai dalyvavo ir pristatymuose apie VTDK studentų atstovybę, šios organizacijos veiklą ir tikslus. Jie sužinojo, kur kreiptis iškilus bet kokiems klausimams, susipažino su svarbiausiais ir jiems aktualiais kolegijos dokumentais.

Pirmakursių stovykla jungia vis didesnę VTDK bendruomenės dalį

Šiais metais prie stovyklos įgyvendinimo prisidėjo ne tik VTDK studentų atstovybės komanda, bet ir pirmakursių kuratoriai, VTDK studentai savanoriai, kurie filmavo ir fotografavo geriausias renginio akimirkas. Statinių inžinerinių sistemų pirmakursių kuratorius Lukas Šileris teigia, kad visiškai nesigaili sprendimo prisidėti prie stovyklos įgyvendinimo: “Tai buvo itin įdomi patirtis, ne tik mačiau kaip organizuojamas tokio tipo renginys, bet kai kuriose užduotyse prisijungiau ir kaip dalyvis. Esant galimybei savanoriaučiau ir antrą kartą ”. Antrąją stovyklos dieną prie bendrų pietų prisijungė ir arbūzais pavaišino visos stovyklos dalyvius kolegijos direktorius dr. Rolandas Vitkūnas ir direktoriaus pavaduotoja akademinei veiklai Anna Limanovskaja. 

Didelį Ačiū tariame VTDK Studentų atstovybės Alumni, Kontrolės komisijos pirmininkui Rokui Šimoniui, kuris buvo pagrindinis šios stovyklos organizatorius!

Dėkojame ir šios stovyklos rėmėjams: Vilniaus Pergalei, Kauno grūdams, Fantazijos.lt, Red Bull.