VTDK STUDENTŲ ATSTOVYBĖ KVIEČIA PRISIJUNGTI PRIE KOMANDOS

Published by Domantas on

VTDK STUDENTŲ ATSTOVYBĖ KVIEČIA PRISIJUNGTI PRIE KOMANDOS

Šiais metais Šaukimai vyksta kitaip

2022 metais VTDK studentų atstovybė nusprendė Šaukimus perkelti iš Statybos fakulteto į Dizaino ir Technikos fakultetą ir išnaudoti kolegijoje esančią kino salę, apie kurią tikriausiai žino ne kiekvienas studentas. Net jei studentas ir neplanuoja prisijungti prie VTDK SA, jis gali atvykti susipažinti su patalpomis, praplėsti savo žinias apie aukštojoje mokykloje aktyviai veikiančią studentų atstovybę.

Apie VTDK SA pasisakyti turės progą VTDK administracija ir kiti svečiai

Ar tikrai tiesa, jei apie save kalba tik atstovybės nariai? Galbūt, tačiau studentai turės galimybę išgirsti visapusišką nuomonę iš skirtingų perspektyvų. Atvyk ir sužinok kolegijos administracijos požiūrį.

Šaukimai ne tik prisijungti prie atstovybės veiklos, bet ir nepamiršti vykstančio karo

Nuo karo Ukrainoje pradžios praėjo daugiau nei pusė metų. Pradžioje visiems mums tai buvo didelis sukrėtimas, tačiau dabar jau pradedame su tuo susigyventi, įsisukame į mums įprastą rutiną. Studentų atstovybė kviečia nepamiršti, kad Ukrainos kariai ir piliečiai vis dar gyvena karo sūkuryje ir siekia atkreipti visuomenės dėmesį. Nuo rugsėjo 19 dienos Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos studentų atstovybė kviečia pagerinti Lietuvoje esantį vėjo malūnėlių rekordą ir pagaminti 1000 geltonos ir mėlynos spalvos vėjo malūnėlių. Rekordas bus fiksuojamas Spalio 14 dieną, kuomet kiekvienais metais minima Ukrainos gynėjų diena.

Kviečiame informaciją sekti Facebook sukurtame renginyje: Šaukimas: Ateik į VTDK SA!

Categories: 2022-09-19Naujienos