ŠIŲ METŲ RUGSĖJO 1-OJI VTDK BENDRUOMENEI YPATINGA

Published by Domantas on

ŠIŲ METŲ RUGSĖJO 1-OJI VTDK BENDRUOMENEI YPATINGA

Šių metų studijų pradžia VTDK bendruomenei itin sėkminga, šiais metais į kolegiją įstojo ypatingai daug studentų, net 688 pirmakursiai rugsėjo pirmąją pasitiko kaip VTDK studentai.

Rugsėjo 1-ąją 10:00 val. VTDK centriniuose rūmuose pirmakursius pasitiko ir į didžiąją aktų salę   palydėjo studentai kuratoriai, kurie padės pirmakursiams integruotis į VTDK bendruomenę visus šiuos metus. 

Pirmakursius sveikino VTDK direktorius dr. Rolandas Vitkūnas ir kiti svečiai

Naujiems bendruomenės nariams sėkmingų studijų ir mokslų linkėjo VTDK direktorius dr. Rolandas Vitkūnas. Taip pat šventėje dalyvavo ir Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimo žodžius perdavė Lietuvos Respublikos Prezidento patarėjas Paulius Baltokas,  Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas, UAB „TOKS“ vadovas Arūnas Indrašius. Studentus taip pat pasveikino ir studentiško užsidegimo linkėjo VTDK Studentų atstovybės prezidentė Goda Kiaunytė:  ,,nuo pat pirmos dienos priimkite studento statusą, kuris ne tik leidžia užsisakyti LSP, bet ir visais laikais garsėja kaip pasaulio pagrindinis variklis, uždegantis visuomenę naujomis idėjomis ir skatinantis veikti”

Pasibaigus oficialiai daliai – turas aplink kolegiją 

Pasibaigus oficialiems sveikinimams pirmakursiai turėjo atskirus susitikimus su savo būsimais dėstytojais ir fakulteto administracija. Studentų  kuratoriai, dėstytojai ir fakultetų dekanai bei prodekanai supažindinimo pirmakursius ne tik su svarbiausia jiems informacija, bet ir aprodė kolegijos patalpas, kad pirmosios dienos aukštojoje mokykloje būtų kuo mažiau painios!

Categories: 2022-09-01Naujienos

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder